D-Smart Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Verdi!

Abdulkadir G. |

D-Smart'a üye olacağınıza normal uydu anten kullanın daha iyi. Sözleri konuşmaları ve sözleşmeleri hepsi birbirinden faklı. TTNET kullanıcısı idim aradılar bize geçiş yapın TTNET'deki sözleşmeden dolayı 160 TL size fatura yansıyacak onu biz ödeyeceğiz dediler. Bize faturayı faxlayın dediler bende işlerimden dolayı 25-30 gün sonra arayabildim dediler.

Artık bir işlem yapamayız çok geç oldu onu siz ödeyeceksiniz. Sonra ben ödedim tabi HD yayın vereceğiz dediler. Pazarlamacıları HD yayın alamazmışım almamız için sözleşmeyi iptal edip 300 TL gibi sözleşme iptal ücreti ödemem gerektiğini ve yeniden sözleşme yapmamız gerektiğini söylediler. 63 TL paket kullanıyordum 4 gün gecikme farkı 7 TL.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  11:54

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22.10.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.