02 Eylül 2013

D-Smart Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Verdi!

Müşteri temsilcisi tarafından aranıp yaklaşık 1 ay önce 24 ay taahhütle D-Smart abonesi oldum. Ancak bu tarihten sonra bana telefonda vaad edilen şeyler yerine getirilmedi. Telefondaki müşteri temsilcisi taraftarı olduğum takımın bütün maçlarının D-Smart üzerinden yayınlanacağını söyledi bende bunun olamayacağını söyledim ama telefondaki ısrarla lig maçları da dahil tüm maçların yayınlanacağını bunun henüz medyaya yansımadığını ama kendilerinde böyle bir bilgi olduğunu söyledi. Kendimi yanıltılmış gibi hissediyorum.

Onur 33 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 11/09/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

  • D-Smart Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön