08 Nisan 2013

D-Smart Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Verdi!

3 Nisan 2013 günü müşteri hizmetlerini maxi pakete geçmek için aradım. O sırada hat düştü ve paket değişikliği işlemini gerçekleştiremedim. Ardından yeniden aradım başka bir bey ile görüştüm. Maxi pakete geçtiğim takdirde ne kadar ödeyeceğimi sordum, ardından bana ilk ay 14 lira faturama yansıyacağı ondan sonra 5 lira ödeyeceğim söylendi. 14 liranın ardından ödediğim 75 liranın üzerine seksen lira ödeyecektim ve onay verdim. Kapatınca, ilk görüştüğüm hanım hat düştü geri arama yaptım işleminizi tamamlayalım dedi ve ben hallettim dedim. Peki dedi paket fiyatı 94 lira olacak dedi. Ses kaydı dinleyip geri dönüş yapacağız dediler dönmediler aboneliğimi kapatacağım.

Hüseyin 37 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin07 Ekim 2013

    Bir ay fatura kesilmeyeceği söylendi, yüzde elli indirimle konuyu kapatmaya çalıştılar. Artık sorun kalmadı çünkü 11.10.2013 tarihinde 24 aylık taahhüdüm doluyor. Dolayısıyla başka platformlara geçiş yapacağım.

  • Hüseyin09 Nisan 2013

    İlk şikayetimin üzerine yapılan görüşmeden sonra faturama haberim olmadan anmsıtılan dsmart blu hizmeti üğcretinin olduğuınu da öğrendim. Aboneliğimi sonlandırmaya karar verdim. Her arayan yetkili farklı bir numara çeviriyor.

  • D-Smart Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 09/04/2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön