22 Mayıs 2014

D-Smart Müşteri Hizmetleri Verdiği Taahhüde Uymuyor.

D-Smart'ı 2 yıl kullandım daha sonra D-Smart artı internet aldım ve internetim 14 gün boyunca bağlanmadığı için iptal ettim. Müşteri hizmetlerinden aranıp benim eski müşteri olduğum için benden kurulum ücreti alınmayacağı belirtildi. Faturam geldiğinde 14 gün kullanımın 90,56 TL ücretlendirildiğini gördüm.

Aradığımda bana böyle bir arama gerçekleşmediğini ve kurulum ücreti alınacağı söylendi. Bende görüşmenin kaydı var size göndereyim, sizde dinleyin dediğimde ise böyle bir ulaşımın imkansız olduğu belirtildi. Daha önce de şikayetlerim oldu ve geri dönüş sağlamadılar umarım bu sefer bana ulaşırlar. Kampanyalar olduğu zaman 10 defa aramasını bilen firma sıkıntı olduğunda dönüş sağlamıyor.

Ferhat 242 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 27.05.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön