12 Nisan 2013

D-Smart Müşteri Hizmetleri Sürekli Arıyor!

Daha önce firmayla hiç ticari ilişkim olmadı. Müşterileride olmadım. Numaramı adımı nereden buldularsa günün olmadık saatlerinde defalarca yapılan aramalarla rahatsız ediliyorum. Böyle bir satış tarzının olmadığını ve böyle bir ticari tutumun olmaması gerektiğini düşünüyorum. 0212990*** numaradan D-Smart için bugün arayan şahsa beni rahatsız ediyorsunuz demem üzerine, madem rahatsız oldunuz 18 TL HD yayın satalım dedi. Bu rahatsız edici pazarlama yönteminiz firmanızın itibarını yok edecektir. Lütfen sisteminizden bilgilerimi silin. Eğer tarafınızdan rahatsız edilmeye devam edersem firmanızdan hakkımı yasal yollardan arayacağım.

Muharrem 96 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem 15 Nisan 2013

    Yukarıdaki mesajımda yazdığım gibi hiçbir zaman müşteriniz olmadım. Sadece tarafınızdan çeşitli zamanlarda ürün pazarlamak için aranılıp alay edilircesine rahatsız edilen bir vatandaşım. Şunu söyleyebilirim ki bana gönderdiğiniz bu mesaj da samimiyetten çok uzak otomatik olarak herkese yolladığınız hazır mesajlardan birisi.Lütfen ürün pazarlama yöntemlerinizi değiştirin!

  • D-Smart Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimimize iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön