16 Aralık 2013

D-Smart Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermiyor!

2 ay önce müşteri hizmetleri tarafından aranarak, taahhüt süremin bitmek üzere olduğundan bir kampanya dahilinde sahip olduğum cihazların yenileri ile değiştirilerek, ödemelerimde indirim yapılması teklif edildi. 2 adet HD cihazım için bu teklifi kabul ettim.

Bayi yeni cihazları taktı ancak eskilerini teslim almadı. Neden teslim almadıklarını sorduğumda müşteri hizmetleri ile görüşün dediler. Müşteri hizmetleri bana bir SMS göndereceklerini ve cihazları teslim etmem gereken bayi ile ilgili bilgi verileceğini iletti. Bana dönüş yapılmadığını söylemek için aradığımda, 3 olan üyelik sayımın 5'e çıktığını ve ayrıca bana söylenenden farklı kampanyalar tanımlandığını öğrendim. Çok mağdur edildim ve D-Smart müşteri hizmetleri çok yetersiz.

Kıvanç 101 Okunma

Cevaplar

 • Kıvanç 24 Aralık 2013

  Dün MH ile görüştük ve elimde kalan bir adet cihazın iptal edildiği ve bayiye teslim edilebileceğim söylendi. Ancak bugün bayiye gittiğimde henüz müşteri hizmetleri teslim edilmesi için gerekli işlemi yapmamış dolayısı ile teslim alamayız gibi bir cevap ile karşılaştım. Artık gerçekten söyleyecek bir söz bulamıyorum.

 • Kıvanç 23 Aralık 2013

  İletişim bilgilerim doğrudur. Uygun olmayan bir zamanda aradığınız için açamadım, bir daha ararsanız görüşebiliriz.

 • D-Smart Temsilcisi23 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 20/12/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

 • Kıvanç 20 Aralık 2013

  20 Aralık 2013 itibariyle henüz tarafıma bir dönüş yapılmadı!!!

 • D-Smart Temsilcisi19 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön