D-Smart Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermiyor!

Hüseyin A. |

D-Smart sizle telefonda hiçbir sorunu çözemediğim için buradan çözmek istiyorum sözleşmem ne zaman bitecek. Bittiği gün makineyi kapıya koyacağım. 1 seneyi geçmiştir yeni aboneyim en kötü makineyi verdiniz USB'li düzgün cihazı yollayın diye nasıl olsa sözleşme var diye her seferinde baştan savdınız. Diğeri bundan kötü dediler diye D-Smart aldım ama en azından orada maç falan var.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  14:12

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22.11.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 22 Kasım
  14:22

  "Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz"