D-Smart Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gideremedi!

Ramazan G. |

Beni aradılar sana D-Smart verelim diye sana HD alıcı ve maç kanalları vereceğiz dediler bende kabul ettim şimdi ne maç izliyorum nede HD yayın izliyorum aradımda seni bayi aramış dediler. HD yayın için benden 10 tl para istiyorlar. 5 aydır arıyorum sana döneceğiz diyorlar dönmüyorlar istersen 3 ay maç kanallarını hediye edelim diyorlar. İlgisiz konuşuyorlar bir sonuca bağlayamıyoruz bide faturalarımda düzensizlik var 5 aydır beni uğrastırıyorlar ayrılmak istiyorum benden 400 tl istiyorlar sözleşme gereği diye ayrılamıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan G.
  27 Mart
  20:33

  benimsorunumu gideremedin de sımart gidernişgibi yazmayın

 • Ramazan G.
  27 Mart
  20:26

  bu incelemeler hep sizin istediyinizyönde ilerliyor vatandaşın yanında ilerlemiyor nedense hep haklı siz oluyonuz milleti abone yapanakadar

 • Ramazan G.
  27 Mart
  20:22

  beni madurdurumda buraktın desımart oyuzden sana inanmıyom cunku sen verdigin sözütutmuyon mileti kandırıyon cebimdeki 3 kuruşu almaya calışıyon
  ya verdiyin sözü tüt yada abonelimi iptal et

 • 27 Mart
  10:08

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 26.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.