22 Mayıs 2014

D-Smart Müşteri Hizmetleri İlgilenmiyor.

2-3 ay önce iyi niyetle, uzun araştırmalar sonrası D-Smart TV + İnternet paketine üye oldum ve taahhüdün altına imza attım. O gün bugündür, ne zaman bir sorunum veya şikayetim olsa, arıyorum, peki ilgileniyoruz diyorlar, yanlış oluyor. En basit çözümü olan şikayet için bile aradığımda hiçbir zaman anında çözüm üretemiyorlar, mutlaka ve mutlaka sizi 48 saatlik bir bekleme süresine alıyorlar ve bazen kimse aramıyor, yada arıyor, siz kayıt mı bırakmıştınız diyor? Çözüm, yok.

1.5 ay önce bir şikayet kaydı açtırdım aboneliğimle ilgili, kimse dönmedi. 3 hata önce tekrar aramak zorunda kaldım, dediler dosya daha sonuçlanmamış? Tekrar şikayet kaydı aldılar, aradan yine geçti 3 hafta sonuç yok.

Bilun 277 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Temsilcisi27 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 27.05.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Bilun22 Mayıs 2014

  Ben bu cevabı CEVAPLANMIŞ olarak kabul edip, bağrıma basmam! Sizden her gün bir yanıt alana kadar yazmaya devam edeceğim....

 • Bilun22 Mayıs 2014

  İşte problem de tam olarak bu!!! Hep aynı şekilde "ilgli birime iletilmiştir" diye yanıt geliyor, ama kimse dönüş yapmıyor, yapılan dönüşler ise sadece bu bilgiyi aktarmak için yapılıyor, asla ve asla çözüm üretilemiyor!!!! ben beklemekten bıktım!!! hertürlü çareyi araştırmaya başladım! gerekirse kusurlu veya eksik hizmet sebebiyle size dava açmaya kadar gideceğim! İnsanları bu şekilde kandıramazsınız!!! Hayatımda hiçbir call center'da bukadar işe yaramayan, insiyatifi olmayan, bilgisi olmayan, işlem yapamayan başka müşteri temsilcileri topluluğuna rastlamadım. Onların dışında da muhatap zaten bulamıyoruz biz müşteriler olarak. HREKES şikeyetci sizden, günlerdir forumları takip ediyorum, herkes şikayetçi ve şikayetler hep aynı doğrultuda. İlgisizlik sizin çalışma prensibinize işlemiş.

 • D-Smart Temsilcisi22 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön