D-Smart Müşteri Hizmetleri Eksik Bilgilendirdi!

Kamil G. |

Futbol sezonu başlıyor kampanyası ile peşin ödemeli 2 yıllık mega full HD paket aldım; kampanyanın tanıtımını şu şekilde yapıyorlar; 9 Temmuz – 31 Ekim aylık ödemeli ve ön ödemeli satışlarda Maxi HD ve üstü paketlerden herhangi birini satın alan yeni müşterilerimize özel 2 yıl boyunca geçerli Spor ekstra ek paketimizi ve ilk 1 ay D-Smart Blu hediye ediyoruz. Lakin Online işlemlere girdiğimde, spor extra 31 aralığa kadar diyor? Telefonda D-Smart satış görevlisine ısrarla sorup teyid ettirdiğim NTV Smart Sporu 24 ay vermemişler. Satış ve sözleşme taahhütlerine uymamışlar, müşterisini yanılttı. İlk önce hakem heyetine sonrada tüketici mahkemesine gideceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kamil G.
  31 Temmuz
  11:26

  hakkımı verdiler,konu kapandı şuan.

 • 31 Temmuz
  11:21

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 30.07.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.