D-Smart Müşteri Hizmetleri Dönüş Yapmıyor!

Tufan O. |

18.04 te müşteri temsilcilerinin tutumu ve verilen yanlış bilgiler hakkında şikayet formu doldurdum 48 saat içerisinde geri dönüş yapılacağı iletildi. 3 gün önce bu durumu hatırlatmak için aradığımda yine 48 saat içerisinde dönüş yapılacağı söylendi. Bugün 1 mayıs ve hala dönüş yapan yok. Hem müşteri temsilcileri kaba şekilde konuşuyor hemde bu durumu şikayet ettiğimizde durum dikkate alınmıyor.

Dsmart sorunlara tamamen zaman kazanmak ve geçiştirmek hatta müşteriyi yıldırma şeklinde bir yol izleyerek çözüm bulmaya çalışıyor. Sisteme defalarca farklı konulardan şikayet bırakmama rağmen hiçbir geri dönüş sağlayamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tufan O.
  06 Mayıs
  15:42

  30 dk Sonrasinda ulastiginizi ve konustugumuzu belirtmek isterim

 • Tufan O.
  04 Mayıs
  09:30

  bugun 4 mart. en son 48 saat dediklerinden bu yana 72 saat geçti. ve cevap yok. şu an bu durum hakkında bilgi almak için arasam yine 48 saat içinde geri döneceklerini söyleyecekler! ama yine cevap olmayacak

 • Tufan O.
  02 Mayıs
  16:03

  Evet genel olarak firmanin tum cevaplari bu sekilde. "Konu ilgili birime iletilmistir" anlasilan ilgili bir birim yok ki geri donus olmuyor.

 • 02 Mayıs
  15:29

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz