17 Şubat 2015

D-Smart Müşteri Hizmetleri Bilgilendirmesi ve Servis Ücreti Sorunu.

Eskişehir'de D-Smart servislerin den biri "abi senin sisteminde herhangi sıkıntı yok ara çağrı merkezini "D-Smart ödemeli servis kaydı açsınlar" lafı üzerine aradım N*** isimli çalışanla görüştüm varsa böyle bir hak varsa taahhütsüz mega TV paketini ve internet paketini kullanan biri olarak bunu kullanmak istediğimi benden kaynaklanmayan bir arıza nedeni ile bu ücreti ödemek istemediğimi ilettim. O da artık kimle görüştü ise kendi gibi biriyle görüşüp bir kereye mahsus servis kaydının açıldığını iletti. (hani kayıt ediliyor ya orada var bu konuşma) Adamlar geldi benden 30 lira servis ücreti aldı açıklama bekliyorum.

Ömer 359 Okunma

Cevaplar

  • Ömer17 Mart 2015

    Takip eden arkadaşlar için yazıyorum d smart "30" lira servis ücretini mart ayı faturasından düşmüştür bilgilerinize. Şikayetimvar sosyal paylaşım platformuna teşekkür ederim.

  • Ömer26 Şubat 2015

    Varsa takip eden arkadaşlar gelişmeleri aktarmak isterim. Tabi ki bana dönüş yapmadılar yine ben aradım, ancak görüştüğüm bu seferki bayan temsilci çok daha yapıcı ve olumlu yaklaşımda bulunup ödenen "30" lira servis ücretinin faturadan düşeceğini iletti. Şimdi faturayı beklemekteyim tekrar bilgi vermeye gayret ederim. İyi günler dileklerimle.

  • D-Smart Temsilcisi17 Şubat 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön