29 Nisan 2013

D-Smart Müşteri Hizmetleri Bilgilendirme!

Babam geçen sene ağustos ayında Dsmartın ayda 23 tl olan paketine abone oluyor ve ödemeyi peşin yapıp kredi kartına taksitlendiriyor. Bu sene şubat ayında aboneliğini hd olarak değiştiriyor. Görüşmeyi yaptığı kişi peşin ödemesi olduğu konusunda kendisini uyarmıyor. Babam 37 tl ödemeli ve 2 sene taahhütlü hd paket abonesi oluyor.

Fakat geçen seneki aboneliğinden 23 tl'nin kredi kartından kesilmeye devam ettiğini görünce Dsmartı arıyor ve görüştüğü kişi çözüm olarak hd aboneliğinin taahhütü olan 2 senenin sonunda hd aboneliğini iptal ettirip ilk aboneliğinden ödediği 7 aylık 23 tl'nin karşılığını alabileceğini söylüyor.

Çağatay 48 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 17/04/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön