D-Smart Mülkiyeti Şahsıma Ait Olan Uydu Alıcısını Talep Ediyorum.

Murat K. |

2011 yılında alışveriş sitesinden 350 TL vererek aldığım D-Smart uydu alıcısını 1 yıl kullandım bu aldığım ürün ile ücret ödemeden belgesel kanallarını izliyordum. 2012 yılında HD kampanyasında eski uydu alıcısını götürmemize karşılık HD uydu alıcısını alabildiğimizi bununla birlikte kampanya dahilinde ücret ödeyerek hem komple yayın hakkı ve uydu alıcısının taksitli ödemesinin gerçekleşmesinden sonra yine uydu alıcısının mülkiyeti şahsıma geçeceğini söyleyen bayi ile anlaşmayı yaptık 2014 9. ayda sözleşme bitti ve ben yayın hakkı için istenen ücrete herhangi bir itirazda bulunmamakla birlikte benden hala uydu alıcısı kullanım bedeli talep edilmektedir.

Etiketler :

Decoder / Receiver Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Kasım
  16:56

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.11.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Murat K.
  20 Kasım
  13:53

  Müşteri temsilcisiyle yaptığım dünkü konuşmada mülkiyetin dsmart a ait olduğunu söyledi. İptal edeceğimi bildirdiğimde uydu alıcısını teslim etmem gerekiyormuş. O zaman bende 2012 de size teslim ettiğim ve mülkiyeti şahsıma ait olan next dsmart uydu alıcısını sizden talep ediyorum aksi halde tüketici hakkım olan bütün yasal yolları kullanacağımdan emin olunuz.

 • 20 Kasım
  13:20

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz