06 Şubat 2016

D-Smart Mega Paket Kullanımı ve Firmanın Kendi İsteği İle Kanal Değişimleri!

Yıllardır kullandığım ve Aralık 2015'de yenileme yaptığım, d-Smart mega paket kullanımında, Şubat 2016 ay girişinde, sürekli ve beğenerek izlemekte olduğum, bazı kanalların, bilgisiz ve izinsiz olarak, d-Smart tarafından değiştirildiğini ve müşteri hizmetlerini aradığımda ise bu kanalları izleyebilmem için ekstra ücret talep edeceklerini bildirmişlerdir. Yıllardır izlediğim kanalı bana sormadan neden değiştirirsiniz? Ve ben mega paket kullanıcısı olarak neden bu kanalları izleyemiyorum? Benim sözleşme yenilediğim tarihte, megadan daha büyük paket yoktu, ben sözleşme yaparken parasını ödediğim ve izlediğim kanalları geri istiyorum ya da benim parasını ödeyerek izlediğim kanalı, yayından kaldırıp yerine yeni kanal koyarak ve bunu izleyebilmek için parasını istemek neye dayanıyor ve müşteri memnuniyetini D-Smart firması düşünmekte midir.

Osman 62 Okunma

Cevaplar

 • Osman11 Şubat 2016

  Tüketici hakları sizin dediğiniz gibi demiyor ve benim izlediğim kanalı, benden alıp, geçen yıl onu bunu ekledik, herhangi bir ücret yansıtmadık ne demek, tarlamı bağışlıyorsunuz, bu ne terbiyesizlik, rakip firmalarda şu var, bizim daha çok, işine gelirse gibilerden yazılar, siz insanları aptal ya da kendinizi bulunmaz Hint kumaşımı zannediyorsunuz, anlaşılan o ki, siz efesiniz galiba, bakalım kim yaman, bu durumu, tüm sosyal çevreme ve tüketici haklarına, sonuna kadar taşıyacağım, bakalım, kim haklı, kim efelik yapıyor.

 • Osman11 Şubat 2016

  Sayın D-Smart Geçen yıl, nat Geo, nat Geo wild ve People kanallarını yayına aldığınız ve herhangi bir ücret yansıtmadığınİz doğrudur, fakat bu kanalları yayına eklemeden önce, izlediğimiz bazı kanalları yine yayından kaldırmış, yerine bahis ettiğiniz kanalları eklemiştiniz, doğru olanda, ki, adı üzerinde, mega paket olan ve daha büyük paketinizin bulunmadığı, halde bu paket kapsamı adı altında, izlenebilinen bir kanalı yayından kaldırmamanİz ya da yerine eklediğiniz kanalı, aynı kapsam altına almaktır. Ben senin izlediğin kanalı kaldırıyorum, yerine bunu koyuyorum, bunu istersen, para ödemen gerekiyor, mantığı hangi kanunda vardır. Ben hiçbir yerde göremedim.

 • D-Smart Temsilcisi08 Şubat 2016

  Değerli Abonemiz, Geçtiğimiz yılda dünyanın en büyük medya kuruluşlarından biriyle anlaşma yaparak en prestijli belgesel kanallarından olan Nat Geo, Nat Geo Wild ve Nat Geo People’ı HD kalitesiyle platforma taşımış, belgesel içeriğini daha da zengin hale getirmiştik. Güçlü ve geniş bir içerik sunmayı hedefleyerek, yapılan bu büyük yatırımların bedellerini siz değerli abonelerimize yansıtmadık. Mevcutta abonelerimize sunduğumuz biribirinden zengin belgesel kanalı alternatifleriyle, sektörde en çok HD belgesel kanalını sunan uydu platformuz. 9 HD belgesel kanalımıza karşılık, rakip platformlarda; Digiturk’te 4 HD, Tivibu Uydu’da 3 HD belgesel kanalı bulunmakla birlikte Türksat’ta şifresiz olarak 1 HD belgesel kanalı izlenebilmektedir. Yeni yılda yapılan önemli anlaşmalar ve büyük yatırımlarla birlikte BBC Earth HD, Outdoor Channel HD Viasat History & Nature HD ve Docubox HD kanalları platformumuzda yayına başlayacaktır. Yapılan bu büyük yatırımlar tüm abonelerimize yansıtılmamış, belgesele özel ilgisi olan abonelerimiz için 4 kanaldan oluşan bir belgesel ek paketi oluşturulmuştur. Saygılarımızla.

 • D-Smart Temsilcisi08 Şubat 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön