D-Smart Maçlar Tam Ekranda Değil!

Mustafa Ç. |

D-smart nba maçlarını katlediyor. Bilindiği gibi nba playoff ları başladı. Ne yazıkki d-smart yüzünden nba playofflarından zevk alamaz olduk. Nba maçları saat farkı yüzünden ülkemizde gece geç saatlerde yayınlanıyor.

Gece seyredemeyenler için ertesi gün maçlar tekrar yayınlanıyor buraya kadar herşey iyi. Ama gün içinde tekrar yayınlanan maçlardan alt ve yan bilgi bantları nedeniyle küçülen ekrandan dolayı hiç zevk alınmıyor. Bu kadar önemli maçları ya tam ekran verin yada smartspor 2 den verin.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ç.
  27 Haziran
  14:59

  en kısa sürede döneceğiz diyorlar kardeşim ne süreymiş nba playoff ları bitti artık dönseniz ne olur dönmeseniz ne olur. bence bu konuda sınıfta kaldınız.

 • 20 Mayıs
  10:29

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. Müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletildiği tespit edilmiştir. Görüşleriniz kayıt altına alınmış olup; değerlendirilmek üzere ilgili birimimize iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Mustafa Ç.
  08 Mayıs
  21:22

  Nba playoff ları bittikden sonra düzeltirsiniz herhalde. Bu kadar önemli maçlara verdiğiniz değer bumu? Nasıl bir spor yayıncılığı anlamıyorum .

 • 04 Mayıs
  17:21

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.