D-Smart Maç İzleyemedim.

Zafer Gökhan Ü. |

Bugun Galatasaray - Borussia Dortmund maçı var. Maçtan önce maç öncesi yorumları izlerken birden bire yayın kesildi. Zar zor müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım anonsta 2 adet faturam olduğu söylendi.

Heme İnternet bankacılığına girdim ödemeyi yaptım. Daha önce bana ne bir SMS ne bir mail nede başka bir şekilde ulaşamıyorum değil. Yaklaşık 5 yıllık D-Smart abonesiyim ne ödemelerimden hiç bir sıkıntı olmamasına 1 ay gözden kaçan bir fatura için benim maç zevkimi burnumdan getirdiniz.

Şuan ne İnternet sitenizden de Müşteri hizmetlerinizden hiç bir yetkiliye ulaşamıyorum. Ve maç devam ediyor. Kesinlikle D-Smart i iptal edeceğim...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Üyelik/Paket İptal Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  15:19

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22.10.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.