17 Ekim 2016

D-Smart Mac Bilgisayara Servis Vermiyorlar Ve Bunu Sitelerinde Belirtmiyorlar.

D-Smart'tan dropbox'a giriş yapamamaya başladım. D-Smart dışında tüm ag bağlantıları ile dropbox'a ulaşılıyor. D-Smart müşteri temsilcisi ile 3 kere görüştüm. Her birinde sorunu çözemiyoruz sizi gerekli bölüm arayacak dendi. Gerekli bölümden kimse aramadı. En sonunda ısrarla bir takım liderine bağlanmak istediğim için ancak takım lideri teknik servisi bana yönlendirebildi. Neden D-Smart'tan dropbox'a giremediğimi bir türlü bulamayan teknik servis bana Mac bilgisayarlarına hizmet vermediklerini söyledi.Peki neden windows servisi veriyorsunuz ama Mac servisi vermiyorsunuz? Ve Bunu neden web sitenizde belirtmiyorsunuz diye sorduğumda şöyle bir cevap aldım O zaman Mac kullananlar D-Smart almaz.Peki o zaman siz niye destek veremeyeceğiniz işletim sistemlerine D-Smart satmaya çalışıyorsunuz? Bu eksik bilgilendirme olmuyor mu?

Melis 107 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 14.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi17 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön