20 Ocak 2015

D-Smart Kutu İadesi.

D-Smart üyeliğimizi taahhüt bitimi sonunda iptal ettirdik. Kurulumu yapan arkadaşlar kutunun bizde kalacağını söylediler. Fakat şu anda 341 TL gibi bir faturayla karşı karşıyayız. Belirli bir süre önce sözleşmelerdeki bu madde kaldırılmış. D-Smart konuyla alakalı mesaj attığını söylüyor. Attı ya da atmadı bilmiyorum ama bir cihazın iade süreci bu kadar kısa olmamalı.

Yıllarca müşterisi olan insanlara böyle davranmamalısınız. Ben cihazımı iade etmek ve faturamın iptalini istiyorum. Yoksa her türlü yasal hakkımı kullanacağım. Bir mesajla asgari ücretle geçinen insanların tepesine bu kadar ücreti bindirmeye hakkınız yok.

Volkan 132 Okunma

Cevaplar

  • Volkan21 Ocak 2015

    İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz. Kısa zamanda sorunumuz çözüldü. Bugün kutu iadesi gerçekleşti. Faturamız iptal edilirse sizden şahanesi yok. Belirtmek isterim ki müşteri hizmetleri çağrı merkeziniz rezalet ama burayla ilgilenen ekip şahane!

  • D-Smart Temsilcisi20 Ocak 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön