28 Eylül 2016

D-Smart Kurulumu Eksik Yaptı...

Yeni yerleştiğim eve D-Smart kurdurmak için müşteri hizmetlerinden talepte bulundum. Burada konuştuğum danışman beni yanlış yönlendirerek 79 TL karşılığında tüm kanallar (yetişkinler hariç) ve Superonline fiber bağlantım olduğunu söylediğim halde Superonline'i desteklediklerini belirterek TV ve internet modemde dahil olmak üzere kurulumu gerçekleştireceklerini söyledi. Bunun üzerine onay verdim. Ancak servis bana söylediği günden 2 gün sonra aradı ve geleceklerini söyledi. Balayına çıktığımı ve bir anlamı kalmadığını söyledim. Üzerine internet kurulumuna karışmadıklarını ve Superonline ile görüşmem gerektiğini söyledi. Hem yalan yanlış yönlendirdiler hem de söyledikleri sözü tutmadılar ve ben 2 gün boyunca evde servisi bekledim. Şikayetçiyim.

Vadi 202 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi29 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01.10.2016 tarihi için randevu alınmıştır.Belirtilen tarihte işlem sağlanacaktır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi28 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön