08 Ekim 2016

D-Smart Kurulum Yapılmadığı Takdirde Kurulum Ücreti Talep Ediyorlar!

D-smart'ın internet + D-Smart kampanyasından faydalanmak istedim. Başvurumu yaptım bayiden modem ve D-Smart kutusunu aldım. Kendim kurulumu yaptım. Beğenmedim 2. gün iptal etmek istedim. Kurulum ücreti talep etiler. Kendim kurulumu yaptım dedim. Sizde yapmış olsanız bu ücreti vermek zorundasınız.

Haksız yere benden ücret talep ediyorlar. 14 gün cayma süresi var telefonda konuşmuş olsaydınız cayma süresinden faydalanırdınız ama bayiden başvuru yaptığınız için cayma süresinden faydalanamıyorsunuz. Böyle bir saçmalık olamaz!

Mehmet 236 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 13.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Mehmet11 Ekim 2016

    Firma sürekli hazır cevaplar veriyor firmanın abone ile iletişime geçmiyor kendim aradığımda faks ila iptal etmek zorundasınız cayma süresindende faydalanamıyormuşum kurulum ücretini vermek zorundasınız bende kendim kurulumu yaptım dememe rağmen siz bile kurulumu yapsanız bile bu ücreti vermek zorundasınız bende bu ücreti vermek zorunda olmadığımı söyleyince ödeyeceksiniz tehdit eder gibisinden avukatla muhatap olacaksınız diyorlar bu d-Smart tamamen tüketici düşmanı

  • D-Smart Temsilcisi10 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön