D-Smart Kullanmadığı Gelen Haksız Fatura!

Sema S. |

Şubat 2014 te abone olduğum Turkcell Superonline internet paketinde 1 yıl ücretsiz D- smart hediye verdiler. Ancak 3-4 ay kadar kullanıp daha sonra eve uydu taktırdım. Bir daha da D -smart kullanmadım. Yaklaşık iki aydır da müşteri temsilcileri tarafından kampanyaları var diye ısrarla arayıp duruyorlar. Bende hiçbir şeklide kullanmadığımı söküp çıkarttığımı ve hiçbir zaman kullanmayacağımı aidat ödeyecek maddi gücüm olmadığını belirttim her aradıklarında. Ve nihayet dün elime D- smart faturası geldi 19 TL'lik müşteri hizmetlerini arayıp bu şekilde izah etmeme rağmen. Fatura kesildi artık ödeyeceksiniz gibi cevap aldım. Kullanmadığım bir hizmetin bedelini almak hangi kitapta hangi kanunda var!

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mart
  17:57

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.03.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Sema S.
  20 Mart
  15:09

  Tüketici mahkemesine gitmelimiyim sizce. ya da nereye başvuracağım bilgi alabilir miyim. Kullanmadığım bir şeyin haksız yere bedelini ödemek istemiyorum

 • 19 Mart
  17:23

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart