D-Smart Kullanım Ücreti!

Armagan İ. |

1 Ağustos da başvurup 2 Ağustos'ta iptal ettiğim(iddia ettikleri 7 günlük cayma hakkımı kullanıp ayrılış yaptığım) D-Smartı televizyona bile takmama rağmen Ağustos ayının ücretini ödemediğim için icra takibi başlatıyorlarmış. Önce kurmadıkları halde kurulum ücreti almaya kalkıştılar şimdi de bu, müşteri hizmetlerini arıyorum 1 saat boyunca kimse açmıyor.
İptal ettirme sebebim; kendileri internet için destek hizmeti sağlamıyorlarmış, Yine TTNET ilgilenecekmiş. Ne anladım o işten dedim, bir de üstüne bir şey olduğunda iki saat bağlanamadığım bir müşteri hizmetleriyle uğraşacaktım ben de hemen iptal ettirdim. Ne kadar da haklıymışım. Yağmurdan kaçarken doluya tutuluyorduk.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Armagan İ.
  25 Ekim
  01:11

  hala ödenecek..

 • Armagan İ.
  18 Ekim
  17:19

  tekrar müşteri hizmetlerini arayıp şikayet oluşturdum. oradan bir sonuç alabilseydim buraya yazmazdım. bana herhangi bir geri dönüş de yapılmadı.

 • 01 Ekim
  11:28

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz