01 Kasım 2016

D-Smart Kötü Bir Karşılama Sisteminiz Var.

Çağrı merkezinizi arıyorum karşıma çıkan telesekreteri aşıp da size ulaşamıyorum telesekreter kendimi saf mıyım diye sorgulatıyor,bana defalarca numara girmeme rağmen halen yanlış diyor abonelik iptali yapacağım daha önce de söyledi arayan personelinize yenilemek istediler ancak ben iptal edeceğimi söylememe rağmen halen arayıp yenileyelim diyorlar istemiyorum kardeşim mecbur muyum yenilemeye aboneliğimi iptal edin,size ulaşamıyorum siz bana ulaşın aksi takdirde avukatsa avukat mahkeme ise mahkeme ne gerekiyorsa onu yapacağım.Aboneliği iptal edin sizle uğraşamam günde 3-4 sefer arayıp yenileyelim diyorsunuz iptale gelince karşıda muhatap bulamıyoruz saçmalıktan başka bir şey değil.

Kemalettin 632 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi09 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 08.11.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi02 Kasım 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön