D-Smart Kimlik Fotokopisi Sorunu.

Aydın K. |

Bugün D-Smart bayine gidip zaten 3 yıl civarı kullandığım aboneliğime birde yan oda paketi eklemek istedim. Bayii ile oturduk konuştuk anlaştık işlemimi yaptı bir de kimlik fotokopisi alıyım dedi bende T.C'nin bana verdiği ehliyetimi uzattım bunu kabul edemezmiş illa kimlik olacakmış kendi değil D-Smart talimatıymış.

Benimde önümüzdeki üç gün şehirde olmayacağım için kalsın dedim çıktım. Müşteri hizmetlerini aradım cevap veren görevlide klasik bir sürü şey saçmaladı. Şimdi bana cevap olarak bir sürü saçma mazeret sıralamayın D-Smart nasıl kabul etmezsiniz bunu söyleyin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydın K.
  28 Mart
  11:50

  Kimse geri donmedi kisaca hiç umurlarinda olmadı.

 • Aydın K.
  19 Şubat
  18:19

  Bilgi için yazıyorum aramadılar umurlarında bile olmadı.

 • Aydın K.
  15 Aralık
  13:56

  Kimsenin ilgilendigi yok hakikaten cok kotu bir firmasiniz.bankalar bir tc numarasina saymadan kredi veriyor.sen surucu ehliyetine bir teneke kutuyu veremedin.

 • Aydın K.
  08 Aralık
  13:10

  Neredeyse dort gun oldu 7/24 calisan cagrimerkezi musteri hizmetleri lutfedip cevap bile veremediler.kalite ortaya cikti.kesinlikle tavsiye etmiyorum.alternatif olanlari tercih etmeli.

 • 05 Aralık
  10:38

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart