D-Smart Kendi Hatalarını Bana Fatura Ediyor!

Arzu U. |

Aralık ayının son haftalarında D-Smart dizi paketi almam için telefon ile ulaştılar. Ocak ayının başında taşınacağımı beni ocak ortasında aramalarını istedim. Müşteri temsilcisi paketi alırsam taşındığım yerde de cihazı takıp eskisi gibi kullanacağımı söyledi ve bende kabul ettim. Evimde sinyal alamayınca teknik servis cihazımın siteye uygun olmadığını, yeni bir cihaz almamı ve onun paketini kullanabileceğimi bununda bedelinin ne olduğunu söyledi kabul ettim.

Fakat eski paketimi cezasını ödeyerek iptal ettirmem gerekiyormuş. Yeni cihaza o paketi aktaramıyorlarmış. Nasıl bir alt yapıya sahipler ki bunu yapamıyorlar. Durumumu belirtmeme rağmen sadece pazarlamak için insanları mağdur ediyorlar.

Etiketler :

Decoder / Receiver Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ocak
  12:34

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22.01.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 22 Ocak
  10:38

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz