D-Smart Kazanılmış Haklarımı Elimden Alıyor!

Şükrü C. |

2008 yılında D-Smart aboneliği satın aldım. O zaman ki mevcut durumda sadece kutuyu satın aldığımızda belgesel, spor kanallarını ücretsiz olarak izleyebileceğimizi söylemişlerdi. Geçen zaman içinde spor kanallarını şifreli hale getirmişlerdi. Spor kanallarını pek izlemediğim için sorun yapmadım. Şimdi ise D-Smart 31 Aralık 2015 tarihinden itibaren belgesel kanalları dahil olmak üzere bir çok kanalı izleyemeyeceğim söylüyor. Bana HD paket için teklifte bulunuyorlar. Benim zaten HD paketim var. Cihazı size geri veririm ama mevcut paketime indirim ya da hediye sağlayın dedim, kabul etmediler. Bana "ya HD'ye geçer ayda 20 TL ödersin ya da daha kanallarımızı izleyemezsin dediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şükrü C.
  02 Ocak
  20:05

  Benim zaten 1 tane HD aboneliğim var. Siz bana 2. sini satmak istiyorsunuz. Üstelik kazanılmış haklarımı elimden alarak bunu yapmaya çalışıyorsunuz. Bu ülkede hukuk diye bir şey var. Öyle kafanıza göre "yaptım olacak" diye bir şey olamaz. 2008 den itibaren 8 yıl sonrası teknolojik gelişmeleri göremiyorsanız diyecek laf bulamıyorum zaten. Ya benim de kabul edebileceğim bir teklif ile SD kutumu size geri vermeyi kabul ederim ya da bu durumu mahkeme boyutuna taşırım. Saygılarımla...

 • 30 Aralık
  13:32

  Değerli Abonemiz,

  Bahsettiğiniz kanalları izleyememe sebebiniz SD yayın yapan yayıncıların iletiminin bizim de D-Smart olarak SD yayın hizmetimizin sonlanmasıdır. Yıllar içinde yaşanan teknolojik gelişim dolayısıyla yeni bir döneme geçiyoruz bu aşamada sizi de mağdur etmemek için HD yayına geçişi çok avantajlı kampanyalarla sunuyoruz.


  Saygılarımızla.

 • 30 Aralık
  13:30

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart