D-Smart Kapatma İşlemi!

Samet S. |

Taahhüt süresi dolan D-Smart aboneliğimi iptal edip D-Smart+İnternet olarak tekrar açtırmak istiyordum fakat Ağustos ayında biten sözleşmem için dilekçemi D-Smartın 2 fax numarasına 1 Eylülden itibaren 7 gün boyunca değişik saatlerde göndermeye çalışmama rağmen D-+Smart kaynaklı problem nedeni ile gitmedi. 7 Eylülde mail yolu ile yaptığım başvuru ancak 14'ünde neticelendi. Eylül ayı faturasını 1 Eylül'de çok hızlı bir şekilde kesebilen D-Smart kapatma işlemi için kaplumbağa hızında hareket ederek 14 gün bekletti. Eylül faturasının tamamını istemekte Fatura yapılandırması yapacağını fazla alınan günlerin parasının iade edileceğini söylemektedir. D-Smartın kalitesiz politikasından şikayetciyim.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samet S.
  25 Eylül
  13:01

  Müşterilerinizi kale almadığınızı belirtmiştim, 18 Eylülde geri dönüş yapılacak demiştiniz. 25 Eylül oldu geri dönüş yapılmadı. Zaten yapacağınızı düşünmüyordum.

 • 18 Eylül
  14:19

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz