D-Smart Kanallarının Bazılarını İzleyemiyorum!

Muhammed H. |

D-Smart kanallardan yaklaşık 15 tanesi bozuk neredeyse görüntü yok. İlk olarak web sayfasından baktım bir kaç işlem önerdi onları yaptım ama bir sonuç alamadım. Çağrı merkezini aradım ve uzun uğraşlardan sonra müşteri temsilcine bağlandım. İlk tavsiyesi aç kapat oldu. Uzmanımız daha sonra kabloların yerini değiştirtti bana, fişleri kontrol ettirdi, tekrar tekrar aynı şeyleri beraber yaptık; ama sonuç yok tabi.

Birkaç aç-kapa denmesinden sonra teknik ekibin gelip bakacağını; ama çanakta problem de olmadığından az önce yaptığımız işlemleri yapacaklarını, sonra da benim de onlara 30 TL vereceğimi söyledi. Sorun benden kaynaklanmamasına rağmen ücret talep etmeleri haksızlık.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yayın İzleyememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Aralık
  17:22

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 26/12/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.