D-Smart Kanallarım Kapatıldı!

Sevcan A. |

Bu kadar mağdur edilmez. Üç ay olacak D-Smart kanallarımız hala kapalı. Zorla fatura ödetmeye mi çalışıyorsunuz. Bilgilerimizin güncellenmesini istediniz 10 gündür güncellenmiş hala aramadınız ya. Sizin müşteriniz olmanın cezası ne kadarda büyükmüş ya pişmanız çok pişmanız yeter artık bir çözüm yoluna gidin. Müşteriyim ben memnuniyetimizin hiç mi önemi yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  10:44

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.11.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Sevcan A.
  01 Kasım
  09:55

  pes diyorum ağustostan beri kanallarımız kapalı ne zaman ilgileneceksiniz?Biz araıyoruz bağlanamıyoruz bu ne ya böyle bişey olamaz eğer bizi pes ettirip faturayı ödetmeyi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz idda ettiğiniz paket onay kayıtlarını bize dinletmezseniz fturayı asla ödemeyeceğiz!!!!Eğer dinletirseniz ve gerçekten onay vermişsek biz zaten faturayı ödeyeceğimizi her seferinde belirttik müşteri memnuniyeti diye bişey vardı bizim hiç görmediğimiz

 • Sevcan A.
  01 Kasım
  09:50

  hiç memnun değiliz çok mağdur edildik bizi aramıyorlar biz aradığımız zman bağlanamıyoruz