D-Smart Kanalları Ücretlendirmeye Tabi Tutmak.

Serdar A. |

Tahmini 7 yıllık D- Smart abonesiyim, SD yayınların son bulup şifresiz izlediğimiz kanalların kapatılıp HD yayın bahanesiyle eski üyeleride ücrete tabi tutulmaktadır. Oysaki bunlar bize satılırken ücrete tabi diye bir şey yoktu en azından eski abone olarak haklarımızın geri verilmesini isterim.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar A.
  18 Aralık
  13:33

  Kendi imkanlarımla HD kutu alabilirim kendi kullandığım uydu alıcısını verme teraftarı değilim peki HD uydu alıcısı aldığım zaman yayınlarınızı tekrar izleye bilirmiyim?

 • 14 Aralık
  10:47

  Değerli Abonemiz,

  Bahsettiğiniz kanalları izleyememe sebebiniz SD yayın yapan yayıncıların iletiminin bizim de D-Smart olarak SD yayın hizmetimizin sonlanmasıdır. Yıllar içinde yaşanan teknolojik gelişim dolayısıyla yeni bir döneme geçiyoruz bu aşamada sizi de mağdur etmemek için HD yayına geçişi çok avantajlı kampanyalarla sunuyoruz.


  Saygılarımızla.

 • 14 Aralık
  10:45

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart