D-Smart Kanallar Açılmadığı Halde Ücret İstiyor!

Samet Y. |

Oturduğum sitenin D-Smart ile yaptığı anlaşma sonucunda bende evime D-Smart bağlatmaya karar verdim. D-Smart yetkili bayii Gürcüoğlu 10 gün gecikmelide olsa evime gelerek bağlantıyı yaptı.

Teknik servis elemanı arkadaş 1-2 saate kadar kanallar gelecektir diyerek evden ayrıldı. 1-2 saat sonra bazı kanallar gelmesine rağmen bir çok kanal yayına açılmadı. ( Özellikle hiçbir HD kanal açılmadı). Gürcüoğlu bayiisini defalarca aramama rağmen ulaşamadım.

D-Smart müşteri hizmetlerini aradım, bana bir yetkili servis yönlendireceklerini ama ücretli olduğunu söylediler. Takılalı daha 24 saat geçmeden ücretli bir teknik servis mantığını hala aklım almıyor. Sorunum çözülmez ise iptal ettireceğim.

Etiketler :

Teknik Servis Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yayın İzleyememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  11:48

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22.10.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.