21 Temmuz 2015

D-Smart Kanal Sorunu.

Sd kutu kullanıyordum ve tüm kanalları sorunsuz bir şekilde izleyebiliyordum. HD kutuya geçilmem hakkında bilgi verildi ve onayladım. Daha sonrasında izlediğim kanalları şu an izleyemiyorum. Anten ayarı yapılması gerekiyormuş ve 30 liralık bir ücret talep ediyorlar. Diğer hiçbir kurum bu konularda para ücreti talep etmezken D-Smart gibi bir kurum nasıl oluyor da ücret talep ediyor. Müşteri arıyorum ve konu hakkında yardım istiyorum ters ters üsluplar suçlu benmişim gibi tavırlar sanki müşteri hizmetler benim müşteri o şeklinde durumlar oldu bu konu hakkında yardım istiyorum 30 lira vermek istemiyorum ve normal ilk kutuma dönerek tüm kanalları izlemek istiyorum.

Mesut 490 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 24.07.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Mesut 24 Temmuz 2015

    Bügün 3 CÜ gün ve bana 3 gündur sadece SMS atip ekibimiz sizi aricaktir mesajı yolluyorsunuz onu da otomatik yapmişsiniz saat her 15.09 oldugunda ayni mesaj. Ekip yönlerdirmesi yapıldı denildi arıyorum sizi ole bir yonlendirme yok diyor yonlendiriyorum dendi tamam dedim. Simdi bugün yine arıyorum yine ekip yonlendirmesi yok deniliyor müşteri memnuniyeti adına calismadigiz belli keyfe keder uygulamalar. Konunun cozumunu istiyorum artık.

  • D-Smart Temsilcisi21 Temmuz 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön