D-Smart Kampanyanın Yanlış Bilgi İçermesi ve Bilgi Eksikliği.

Mustafa Ş. |

Superonline hizmetiyle ücretsiz olarak aldığım bir yıl geçerli D-Smart'ın bir yıl sonun da iptal edip ve çıkan faturamı ödedikten sonra bilgi bile verilmeden sözde cihaz iadesi istenilip 150 TL borç olduktan sonra bilgi verilip borcumu ödeme mi istemeleri üzerine kampanyanın doğruluk içermediğini düşünüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ş.
  31 Ekim
  12:11

  görüşüldü deniyorda cihazi şu tarihe kadar getirin gibi bir hatırlatma bir kere yapılmıs mesaj olarak sonra bilerek yapılmadıgını düsünüyorum çünkü bu borca mecbur burakılmak isteniyor bu doğru bir karar degil bilgi verilmiyor bu bilerek yapılıyo iptal ettigimde boyle bir şey söylenmedi söylense cihazi getiridim burda doru oldugunu düsündügüm çözüm cihazın verilip borcun iptal olması

 • 27 Ekim
  12:00

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 24.10.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.