08 Temmuz 2015

D-Smart Kablo Çekilmiyor.

Telefonum nakilden ötürü hizmet verilmemekte. Telekom kutu olmadığından hizmet dışı eskiden olduğu gibi geçici kablo da çekilmiyor. D-Smart ise internet hizmetini alabilirsiniz diyor aylık taksitleri ödüyorum ama hizmet alamıyorum. Yetkililerine başvurduğumda bizim gördüğümüzü D-Smart'ta yetkilileri ekranda gözüküyor. Neden hizmeti kapamaya askıya almaya yanaşılmıyor dediler. 2 aya yakındır hem telefona hem internete hizmet alamadığım gibi ödeme yapıyorum. İlgileneceğiz dediler. Sonuç sıfır.

Celal 89 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi21 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 21.07.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön