17 Ekim 2016

D-Smart İstek Veya Taahhüt Olmadan Abone Yaptı.

850**266 no.lu telefondan cep telefonumu arayarak televizyonumu 15 günlük denemeye açacaklarını ve herhangi bir ücret olmadığını belirttiler. Bende tamamen ücretsiz ise açmalarını ve deneme süresi sonunda kapatmalarını söyledim. Yaklaşık bir buçuk ay sonra cep telefonuma ödenmemiş fatura olduğunu belirten mesaj geldi. Yukarıdaki telefondan müşteri hizmetlerini aradım şikayet belirtim. Beni tekrar aradılar, yanlışlık olduğunu belirttiler. Ancak iki adet fatura çıktığını, bu faturaları ödememi istediler.

Aboneliği kapatmak için T. C. no ile dilekçe istediler ve gönderdim. Kapatmak için kalite standartlar gereği saklı bilgilerimi istiyorlar. Abone yaparken imzasız, dilekçesiz, taahhütsüzsüz abone yap, fatura çıkar ödemeye mecbursun de, sonra kalite standardı. Abone olmadığım, imza atmadığım, taahhüt etmediğim halde fatura çıkarmalarından şikayetçiyim.

Haci 349 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 21.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi17 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön