D-Smart İsteğim Dışındaki Pakete Üye Yapmış!

Serdar B. |

1 + 1 Kampanyası ile internet ve D-Smart Blu hizmetlerine üye oldum. İnternetim bağlandı bir sorun yok fakat diğer konuda bayağı sıkıntı yaşattılar bana. Ben blu spor paketine kaydolmak isterken beni sinema paketine üye yapmışlar. Konuştuğumda da geri dönüş yok dediler.

Sinema paketi aktif görünse de, her ne izlemeye çalışırsam bana bu hizmetin beni kapsamadığını söylüyor. Bu konuda da bana yardımcı olamadılar bir türlü. 1 haftadır kendilerini aramaktan sıkılmış durumdayım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ocak
  12:33

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22.01.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 22 Ocak
  09:44

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz