D-Smart İsteğim Dışında Paket Ekledi!

Evgin T. |

D-Smart'ı 08.10.2013'de arayarak ben televizyon ve internet bağlantı istiyorum dedim. Temsilcisi bana internet üzerinden televizyon yayını olarak bir paket gönderdi. Yetkili kişi bize net bir bilgi vermeden modemi bırakıp gitti. Bu yüzden başta anlayamadım fark ettiğimde defalarca müşteri hizmetlerini arayıp bağlanmaya çalıştım. Sürekli beni oyaladılar. Hiçbir yetkili ile görüşemedim.

İlk telefonu açan müşteri temsilciniz 7 gün içerisinde itiraz hakkınız dolduğu için işlem yapılamıyor dedi. Bu nasıl bir durumdur. Benim ilk telefon kayıtlarımda istediğim paket bellidir. Gerekirse ilgili kurumlara başvuracağım. Böyle büyük bir firmanın bu kadar ilgisiz ve ihmalkar olmasını anlayamıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Habersiz İşlemler Üyelik/Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  17:35

  Değerli Müşterimiz;

  Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 05/11/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.

  Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz