D-Smart İstediğim Hizmeti Alamadım!

Bilal T. |

D-Smart cam modül kullanıyorum. BLU hizmetinden yararlanmak istedim. Devamlı reklamları olan hizmet. Hadi bende deneyeyim dedim. BLU dan faydalanmak için online işlemlere üye olmak gerekiyor. Bu üyelik içinde 400. kanalda bulunan portal şifre gerekiyor. Sorun şu ki, cam modül kullananlarda 400. kanal yok.

Müşteri hizmetlerini aradığımda karşıma çıkan kişi bozuk bir şive ve Türkçe ile bir şeyler anlatmaya çalıştı.Ama daha cam modülün ne olduğunu bilmiyor. Telefonu kapadım tekrar aradım. İkinci kişi Allah'tan cam modülün ne olduğunu biliyordu(!). Ama cam modül sahibi kullanıcıların portal şifresi alamayacağı için online işlemleri kullanamayacağını söyledi. Portal şifresi alamadım.

Etiketler :

Decoder / Receiver Çağrı Merkezi Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilal T.
  21 Temmuz
  16:25

  Müşteri hizmetleri, müşterinin kendisi kadar bilgili değil. Müşteri hizmetlerine bilgiyi ben verdim, o şekilde öğrendiler. Hangi hizmeti verdiklerinden haberleri yok.

 • 05 Temmuz
  16:15

  Değerli Müşterimiz;

  Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 01/07/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.

  Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz