09 Kasım 2015

D-Smart Israrla Üyeliğimi Fesh Etmemi İstiyor!

Bir ay önce taahhütnamem bittiği için müşteri temsilicisi tarafından arandım. Üyeliğimi devam ettirmem halinde bir kampanya sundu. Çok yoğun olduğumu ve birkaç saat sonra tekrar aranmak istediğimi söyledim. Aradan bir ay geçmesine rağmen aranmadım ve üyeliğimi devam ettirmek istediğimi belirten bir mail yazdım. 10 gün sonra gelen cevapta yazdıklarımla hiç alakası olmayan ve üyeliğimi feshetmem için gerekli olan işlemleri anlatan bir posta aldım. Çok sinirlenerek müşteri hizmetlerini aradım ama maalesef sorunu çözmeyi bırakın dinlemekten bile yoksun olan biriyle karşılaştım. Lütfen yalnızca monitörde yazanları okumayıp gerçekten sorunumu çözebilecek bir firma yetkilisiyle görüşmek istiyorum.

Ahmet 122 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi12 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 11.11.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi10 Kasım 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön