25 Ekim 2016

D-Smart İptal Sonrası Fatura...

Ağustos ayı içinde farklı bir sağlayıcı ile anlaşmam (taahhüt öncesi iptal neticesinde doğacak cezaları ödeyeceğini içeren bir kampanya ile) sonrası internet ve TV üyeliğim için iptal başvurusunda bulundum ve donanımları iade ettim. Eylül ayı içinde defalarca aradılar ve sadece TV üyeliğini 1 yıl boyunca aylık 17 TL karşılığında mega paket + belgesel sever paket + D-Smart Go içerecek ve herhangi bir iptal kaynaklı ceza ödemeyecek şekilde anlaştık. Daha sonra iade ettiğim TV alıcısını (eylülün ilk haftası) bayiden geri aldım ve kullanmaya başladım. Halen taahhüt edilen paketler aktif hale getirilmedi ve geçen ay 138.70 TL'lik fatura yansıtıldı. Konu ile ilgili en az 3 kere çağrı merkezlerini arayarak işlem (güya en geç 24 saate yanıt vereceklerdi) başlattım. Ağustos ayı sonrası için aylık sadece 17 TL fatura yansıtılması ve TV hizmetlerinin açılması gerekmektedir. Gereğini arz ederim.

Hamdi 479 Okunma

Cevaplar

 • Hamdi 08 Kasım 2016

  Bilgi verilmiştir diyorlar ama verilen bilgide verdikleri taahhüdü yerine getirmemişlerdir. İade ettiğim halde modem cihazının iadesine bayileri onay vermemektedir. Yarın öbür gün modemi iade etmediğime dair haksız yere caza uygulamasına gidecekler. Şikayetim budur. Elimde teslim tutanağı mevcuttur. Tekrar arayıp şikayet oluşturmama rağmen kimse henüz dönüş yapmadı. Benim bu iş için harcadığım zaman da cabası.

 • D-Smart Temsilcisi07 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.11.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Hamdi 02 Kasım 2016

  Teşekkürü çok erken ettim herhalde. Sinirden köpürmemek elde değil. Modemi şikayetimde belirttiğim gibi Ağustos ayı içinde iade (iade formu elimde mevcut) etmiştim. Bugün yaptığım görüşmede modemin iadesini iadeyi yaptığım D-Smart Dikmen bayi olan ABC teknolojiden teyit etmem gerektiğini ve bir sorun çıkmayacağını söyledi Duygun Hanım. ABC'yi arayıp iadeyi teyit etmek istediğimde yetkili kabul etmedi ve mümkün olmadığını söyledi. Duygu Hanım, herrhangi bir problem olduğunda müşteri hizmetlerini arayıp kendisi ile ilgili görüşmeyi talep etmem gerektiğini söylemişti. Ancak müşteri tam bir karmaşa talepte bulunduğunda düzgün bir cevap alamadım. Bundan sonra tüm istekleri buradan talep edeceğim.

 • Hamdi 02 Kasım 2016

  Biraz önce D-Smart yetkilisi Duygu Hanım tarafından arandım ve mağduriyetimi giderecek şekilde (mevcut olan diğer üyeliğimde indirim yaparak) konuyu kapattık. Takibi edilecek 2 konu (modem iadesi ve bu ayın faturasından çıkacak olan açık) kaldı ama sıkıntı çıkmayacağını umuyorum. Keşke 2 ay geçmeden, sinirler gerilmeden ve buraya şikayet etmeden önce dedikleri zamanda dedikleri şekilde sorunumu çözselerdi. Duygu Hanım'a ve Sikayetvar.com'a teşekkür ederim.

 • Hamdi 01 Kasım 2016

  Hala bir bilgilendirme yapılmadı. İptal edeceğim deyince yalvar yakar 100 kere arıyorlar, iş yapmaya gelince sıfırlar. Bu ay da haksız faturalandırma yapsınlar hakem heyetine gidip başvuruda bulunacağım.

 • D-Smart Temsilcisi25 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön