D-Smart İptal Olan Üyeliğe Hala Fatura Çıkıyor!

Cüneyt Y. |

32650*** no'lu aboneliğim bulunmaktaydı aboneliğimi iptal etmeme rağmen hala fatura çıkıyor, bunun nedeni ne cihaz ve ekipmanını tarafınıza sağlam bir şekilde teslim ettim. 14.04.2016 tarihinde yapılmış olan teslim tutanağıyla beraber Tüketici Mahkemesine başvuracağımı tarafınıza bildiririm. Tarafıma çıkarmış olduğunuz 129,97 TL faturayı neye istinaden tarafıma çıkarmış olduğunuza dair bir açıklama bekliyorum.

Etiketler :

Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cüneyt Y.
  07 Haziran
  16:05

  9992084227 / 32650983 bu abonelik numaraları biri İnternet biri TV aboneliğim ikisi bir paket olarak satıldı İnternet bağlayamayınca d Smart abonelikleri iptal ettim. Modem almamıştım bana cihazı teslim etmemi söylediler sadece cihaz kurulum bedeli ücreti fatura edilecek demelerine rağmen hala fatura çıkıyor. Müşteri temsilcisi beni arasın çok mu zor siz internet sağlayamadınız diye iptal ettik bu abonelikleri

 • Cüneyt Y.
  07 Haziran
  13:47

  Bu mesajlar sistem tarafından otomatik atılıyor hepsi yalan. 3 saat aralıksız aradım bağlanamadım. Çözüm sıfır. Uzak durun bunlardan.

 • 07 Haziran
  13:46

  Değerli Abonemiz,

  D-Smart’ tan almış olduğunuz hizmete ilişkin abonelik sözleşmesinin herhangi bir zamanda iptali halinde Tüketici Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında herhangi bir cezai bedel talep edilmemektedir. Bununla birlikte, abonelik taahhütü vermiş olan abonelerimizin, taahhüte rağmen süresinden önce iptal talebinde bulunmuş olması halinde, taahhüte istinaden kampanya kapsamında verilen indirimler ve giderler talep edilmektedir.

  Saygılarımızla.

 • 07 Haziran
  13:44

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart