31 Ocak 2014

D-Smart İptal İşleminde Yüksek Ücret Talep Ediyor

Ben 10 ay önce D-Smart abonesi oldum. Arayıp memnun olmadığımı ve iptal etmek istediğimi bildirdim. Bana 580 TL'lik fatura çıkardılar. 100 TL'si taahhüt bozma geri kalan 240 TL indirimlermiş. Birde internetide kapatmak istediğimden dolayı ücret çıkardılar.

Taahhüt bozma ücreti ödemek istemediğim için sözleşmeyi kontrol edip tekrar arayacağımı söyledim. Sözleşmede taahhüt bozma veya taahhüt bozma ücreti yer almamaktadır. Dün yine aradım bu sefer 580 TL'lik fatura çıkardılar. Sözleşmede taahhüt bozma maddesi var dediler. Hangi veya kaçıncı madde diye sorduğumda bilmiyoruz okuyun görürsünüz dediler. Sözleşmede öyle bir madde yok.

Orhan 127 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön