17 Nisan 2013

D-Smart İptal İşlemi Yapılmıyor!

Dsmart ilk kullanıcılarındanım faturasız belgesel kanallar dahil kullanıyordum. 2012 aralık ayında Dsmart'tan aradılar ayda sadece 14 TL'ye sinema kanallarının açık olacağını söylediler. Evet dedim ve 10 sn için kanallar açıldı. Şimdi filmleri beğenmedim ve iptal ettirmek istiyorum. İptal için dilekçeyi kargoyla İstanbula göndermemi istiyorlar. Bir evet dememle açıldı şimdi kapatmak için evrak istiyorlar. Üstelik 1 yıl taahhütlü almışım. Kayıtları inceleyin diyorum onu da yapmıyorlar 3 aydır uğraşıyorum. 14 Tl yerine 17 geliyor faturayı ödemeyince kapatırlar dedim komple kapattılar 20 TL açma kapa aldılar.

Ertuğrul 40 Okunma

Cevaplar

 • Ertuğrul27 Temmuz 2013

  Sorunum çözülmedi, 12 ay tahhüt etmişim ve 12 ay boyun ca 18 TL ödemek zorunda bırakıldım. Aldığım paket 68 TL miş indirmlerle 18 e inmiş. Müşteri olarak aldığım paketden memnun değilim iptal edilmesini istiyorum. Uzun süredir dsmartı faturasız kullanıyorum. Aldığım sinema paketinden memnun olmadığımı belirtdim hala taahütlü aldınız diyerek 12 aya mahkum ettiler. Telefonda evet demekle bu iş bu kadar basitse hayır diyerek çıkmakda bu kadar basit olması lazım

 • D-Smart Temsilcisi23 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşme sağlayarak belirtmiş olduğunuz konu hakkında tarafınıza bilgilendirme yapıldığı tespit edilmiştir. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Ertuğrul23 Nisan 2013

  Doğru bulunuldu isteklerim doğrultusunda inceleme yapıp tekrar geri dönüş sağlanacaktı. Geri dönüşüm sağlanmadı.

 • D-Smart Temsilcisi22 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 18/04/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön