D-Smart İptal İşlemi Yapılmıyor!

Alper A. |

D-smarttan evimi arayarak 8mbıt internet taahhütsüz, adil kullanım kotasız, hız düşümü olmadan ve HD kutu ile birlikte yaklaşk 77 tl gibi bir kampanyadan bahsettiler. 1 hafta deneme süresi olduğunu, 1 hafta içinde sorgusuz iptal edilebildiğini söylediler. Bende kabul edip kurulmasını istedim. Görevli gelip kurdu aktivasyon için müşteri hizmetlerinden arayacaklarını söyledi. Ertesi gün müşteri hizmetleri aradı ve taahhüt ve hız düşümü olduğunu söyledi. Bana söylenen yanlış yüzünden aktivasyon yapılmamasını söyledim. İptal için geri döneceklerini söylediler. O gün aktivasyon yapıldı sms'i geldi. Geri dönüş yapmadılar. Müşteri hizmetlerini tekrar aradım, iptal kaydı yok dediler. 1 ay oldu hala iptal etmediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Nisan
  11:03

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 09/04/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.