25 Haziran 2014

D-Smart İptal İşlemi İçin Dilekçe İstiyor.

D-Smart müşteri hizmetlerini arayıp iptal başvurusunda bulundum. Telefondan onay verdim. Tamam iptal talebiniz alındı ve yayınınız kesilecek dediler. Ardından Smart kart numaranız ile iptal dilekçesi yazıp posta yada fax yoluyla bize ulaştırın dendi.

Eğer 7 gün içerisinde dilekçe ulaşmazsa yayın aktif olacak ve üyeliğiniz devam edecektir dendi. Dilekçeyi ulaştırdıktan sonra tekrar aranacaksınız. Ardından bayiye cihazı teslim edip üyeliğiniz iptal olacak dendi. BTK'ya şikayeti bildirdim. Buradan da herkes görsün diye yazıyorum. D-Smart iptal işlemi biraz zor.

Erhan 977 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 02.07.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi25 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön