D-Smart İptal İşlemi İçin Ceza Bedeli İsteniyor!

Yasemin Y. |

Eylül 2012 tarihinde D-smart+limitsiz internet aylık 69 tl kampanyasına üye oldum, ancak internet bağlantısı evraklarım ulaşmadığı gerekçesiyle 3 ay beklememe rağmen gerçekleştirilmedi, bu süre içerisinde evraklarımı 4 kez yurtiçi kargoyla yolladığım gönderi kodunu teslim alan kişi adını vermeme rağmen ellerine ulaşmadığı konusunda ısrarlarını sürdürdüler ve sonuçta internet bağlantısını yapamayacaklarını yani sözleşmelerinde bulundukları taahhütlerini yerine getiremeyeceklerini söylediler, bunun üzerine iptal etmelerini istedim 6 ay sonra iptal ettiler ve iptal işlemi içinde 584.71 tl fatura çıkardılar.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  16:20

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 14.05.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.