D-Smart İptal İçin 1 Aylık Abone Olduğum Halde 140 TL Ceza Kesiliyor!

Burhan A. |

D-smart'a 1 ay önce abone oldum Sözleşmemde maxi paket + smile yalın 4 gb kotalı olarak anlaştım. 1 aydır internetim bağlanmadı ve paketim de maxi paket değilde dizi paketi olarak başlamış. Bu durumu geç fark ettim. Dsmart kurulumu için randevu alarak kurulum yaptılar ama internet kurulumu için benden randevu almadan gelmişler. Her defasında evde olmadığımdan başvurum iptal edilmiş bunun için internetim kurulamadı. Hem istediğim paketi izleyemedim hemde internetimi bağlamadılar. Bu durumdan dolayı üyeliğimi iptal için aradığımda da beni suçlu buldular ve 1 aylık üyeliğimi iptal ettirdiğim içim 99 TL(ceza) + 40 TL (indirim geri alınımı) keseceklerini söylediler.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Şubat
  13:45

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22.02.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.