15 Şubat 2016

D-Smart İptal Edilmeyen Üyelik..

08.02.2014 tarihinde iki yıllık taahhütle internet TV hizmeti aldım. Taahhüt sürem dolmadan birkaç gün önce hem bayiden hem de müşteri hizmetlerinden kapatma işlemlerinin adımlarını sordum.

07.02 de kapatma talebinde bulundum ve 08.02 de gerekli evrakları D-Smart bayiine teslim ettim. Mesaj geleceğini ve mesaj sonrasında bir hafta içinde cihazları teslim etmem gerektiği, iki gün içinde TV ve internet hizmetinin durdurulacağı müşteri hizmetleri tarafından söylenmesine rağmen bugün halen (14.02.2016) mesaj gelmemekle birlikte internet ve TV hizmetim de kesilmedi.

Durumu anlatmak için bugün müşteri hizmetlerini aradığımda üyeliğin kesilmediği her günün faturalandırıldığını öğrendim. Oysa ki bana 08.02 sonrası faturalandırmanın olmayacağı söylenmişti. Peki ben üzerime düşen her türlü adımı zamanında yerine getirmeme rağmen neden kapatılmayan abonelik için fatura ödemeye devam ediyorum?

Hüseyin 167 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi16 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15.02.2016 tarihinde cihaz iadesi tamamlanmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi15 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön