24 Ekim 2016

D-Smart İptal Edilmeyen Fatura...

Kasım 2011'de Teknosa'dan almış olduğum TV'nin yanında 2 ay ücresiz denemeli D-Smart hediye ettiler. 2 aylık deneme süresi dolmadan üyeliğimi iptal ederek cihazı teslim ettim. Kısa bir süre sonra elime matbu fatura geldi. Hemen arayıp müşteri temsilcisine durumu ilettim. Ve müşteri temsilcisi faturanın iptal edileceğini söyledi. Bunun üzerine hiçbir işlem yapmadım. 5 sene boyunca tarafıma konu ile ilgili hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Taki 21.10.2016 tarihinde hukuk bürosundan mesaj gelene kadar. Hemen müşteri hizmetlerini aradım görüştüğüm bey iptal kaydı açtı ve sıkıntı olmayacağını söyledi. Bugün ise bir hanımefendi arayarak cihazı geç teslim ettiğimi söyledi. Dün gibi hatırlıyorum iptal günü ile aynı gün cihazı teslim ettim. Teslim ettiğim tutanak mutlaka arşivlerinde vardır. İncelenerek faturamın iptalini istiyorum.

Ahmet 326 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet03 Kasım 2016

    Şikayetimle ilgili aradılar ancak ben her ne kadar d-Smart cihazınızı zamannında teslim etsem de onlar bunu kabul etmiyorlar. Bana cihazınızı zamanında teslim ettiğinizi kanıtlayacak bir belge var mı diye soruyorlar bende 5 yıl geçmiş belgem yok diyorum o zaman ödeme yapacaksınız diyorlar. Bende koskoca D-Smart ın arşiv bölümü yok mu bana cihazı geç teslim etmişim ya teslim ettiğim tutanakla bana geç teslim ettiğimi ispatlayın diyorum bizim öyle bi arşivimiz yok diyorlar. Nasıl kendinizi güvenceye alıyorsunuz meraktan soruyorum diyorum karşılıklı güven diyor:) Israrla aynı şeyleri anlatıp duruyorlar. Onlar geç teslim ettiğmi kanıtlayamıyorlar ben erken teslim ettiğimi kanıtlayamıyorum nedense faturayı ben ödemek zorunda kalıyorum. bir de ben aboneliği 15 gün önce iptal için bayiye gidip iptal işlemi yaptırıyorum ama cihazı 2 ay sonra götürüyorum. İlginç değil mi?

  • D-Smart Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 25.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi25 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön